Kontakta oss!

Kävlinge kolonistförening:

Har du frågor om föreningen eller området kan du kontakta oss på info@kavlingekolonist.se

Styrelsen:

Ordförande:
Ingvar Willander
Telefon: 0706-22 69 68
E-Post: ingvar@kavlingekolonist.se

Kassör:
Maj-Elén Larsson
E-Post: 
kassor@kavlingekolonist.se

Sekreterare:
Jonas Malmgren
E-Post: jonas@kavlingekolonist.se

Ledamöter:
Bengt Heide
E-Post: bengt@kavlingekolonist.se

Ledamöter:
Bertil Friberg
E-Post: bertil@kavlingekolonist.se

Suppleanter:
Pernilla Blixt
E-Post: pernilla@kavlingekolonist.se

Catarina Landeus
E-Post: catarina@kavlingekolonist.se

Revisorer

Olle Sundh
E-Post: olle@kavlingekolonist.se

Lennart Hansson
E-Post: lennart@kavlingekolonist.se

Suppleanter:
Kristina Lindholm
E-Post: kristina@kavlingekolonist.se

Vaktmästaren:

Sven Olsson
Telefon: 0723 – 11 83 96
E-Post: vaktmastare@kavlingekolonist.se

Valberedning:

Britt-Louise Heide
E-Post: valberedningen@kavlingekolonist.se

 Hämta Organisationen 2019 i PDF format

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.